Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #443792

Örökre nem is...de elég ha 1-2e ponttal letolják buxlit,és azt inkább shortban nézem végig.

Volt értelme a pénteki napnak hogy húztak rajta vagy 800 pontot..