Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #443792Örökre nem is...de elég ha 1-2e ponttal letolják buxlit,és azt inkább shortban nézem végig.
Volt értelme a pénteki napnak hogy húztak rajta vagy 800 pontot..
Örökre nem is...de elég ha 1-2e ponttal letolják buxlit,és azt inkább shortban nézem végig.
Volt értelme a pénteki napnak hogy húztak rajta vagy 800 pontot..