Re: nincs cím 2011. november 14. 12:06 Frontin Előzmény: #443776 Dax talán megindult végre 6K alá, az majd minket is a mélybe ránt délután, ha csak nem bontakozik ki egy fordulat külföldön, vagy forinterősődés.