Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #443757Én nem látok éket a képben, bár látom Te azt rajzoltál. Ettől az irány kijelőlése jó lehet, és teljesítheti, mert nekem ilyen 15perces chartom van OTPre:
http://postimage.org/image/pp5tieip7/full/
Kérdés kimegy a kék leszorítóból jobb váll tetőre, megpattanva a fiboról, vagy letöri a csökkenő háromszöget a 61.8as fibo, fej-váll nyakvonal, és a csökkenő háromszög leszorító által bezárt szögben.
30perces, és napos OTP képem pedig nemrég felraktam OTP topikba.