Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #443757

Én nem látok éket a képben, bár látom Te azt rajzoltál. Ettől az irány kijelőlése jó lehet, és teljesítheti, mert nekem ilyen 15perces chartom van OTPre:

http://postimage.org/image/pp5tieip7/full/

Kérdés kimegy a kék leszorítóból jobb váll tetőre, megpattanva a fiboról, vagy letöri a csökkenő háromszöget a 61.8as fibo, fej-váll nyakvonal, és a csökkenő háromszög leszorító által bezárt szögben.

30perces, és napos OTP képem pedig nemrég felraktam OTP topikba.