Re: .........
Joker Előzmény: #443436Nagyon köszönöm kolléga kedves értékelését, bár javaslom mielőtt a stílusomat venné górcső alá talán a saját mondatait is érdemes utólag elolvasni. Amikor egyébként az emelkedésre tettem észrevételeket itt és a LUPIN blogokban, utána napokig emelkedett a BÉT, ezért valótlanságokat talán nem kéne állítani. Ez egyébként le is ellenőrizhető tényszerűen mert páran még össze is gyűjtötték a bejegyzéseimet a "rally" szó miatt. Meg lehet nézni, hogy azon a hétfői napon hogy muzsikált a BÉT.
Ezért a jövőben mielőtt megrágalmaznál valakit legalább vedd a fáradságokat és nézz utána a konkrétumoknak. Természetesen nem állítom, hogy tévedhetetlen vagyok, a tévedhetetlenek nem fárasztják magukat, hogy ezek a fórumokba irkáljanak...