Re: .........
Alexander Előzmény: #443420Ha ennyire szemtelenül biztos vagy a longban, legyél hiteles, és full longban nyomjad...
Nem tudom kinek bizonygatod ennyire a longot, szerintem itt felesleges. 18000 körül is hangosan ugyanezt kiabáltad, utána meg nagy csendben voltál. Akkor is vételi pozícióban voltál, ahogy ajánlgattad? Az elmúlt időszak termése nem a te meglátásodnak adott igazat, legalább ez az eredmény egy kicsit szerényebbé és alázatosabbá tehetett volna... Személy szerint, ezt a stílust nem igen csípem amit te képviselsz. -és ez attól független, hogy ki merre várja az irányt...