Re: .........
kosami Előzmény: #443381Az S&P is lépett: Magyarország negatív megfigyelés alá került
http://hvg.hu/gazdasag/20111112_standard_negativ
nem merik meglépni a bóvlit ?
Az S&P is lépett: Magyarország negatív megfigyelés alá került
http://hvg.hu/gazdasag/20111112_standard_negativ
nem merik meglépni a bóvlit ?