Re: .........
zeeh_ Előzmény: #443365Elég látványos és nagy esélye van, hogy bejön szerintem. 2012 a visszaesésről szól majd vagy nagyon minimális növekedésről, bóvli is szvsz borítékolható S&P/Moody's duóból legalább egynél. Egyáltalán nem pozitívak a jövő évi magyarországi kilátások. Főleg, hogy mennek tovább agyatlanul a kancsal után a forradalmárok a saját vesztükbe bennünket is magukkal rántva.