Re: .........
Hathor Előzmény: #443357Shortosoknak is csináltam ajándékot!
http://postimage.org/image/a96aynhmp/full/
A képen havi chart látható!
Feketével maci zászló, naranccsal csökkenő csati, pirossal saját fejlesztésű BATMAN, Kékkel dupla csúcs, aminek célára nem reális ,-)
NA üdv!
Yo8! Yo7VGt!