Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: .........

Hathor Előzmény: #443357

Shortosoknak is csináltam ajándékot!

http://postimage.org/image/a96aynhmp/full/

A képen havi chart látható!

Feketével maci zászló, naranccsal csökkenő csati, pirossal saját fejlesztésű BATMAN, Kékkel dupla csúcs, aminek célára nem reális ,-)

NA üdv!

Yo8! Yo7VGt!