Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: .........

Frontin Előzmény: #443373

Egy biztos, ha újra elindulnánk lefelé, esetleg 16K alá, akkor nem marad betöltetlen az a rés ami fölött most fordultunk 15.800-nál, és szerintem száguldanánk tovább új mélypontra. Én benne leszek. Ma kiszívták a shortosok vérét rendesen, de eljön majd a mi időnk Bud, és akkor lecsapunk, nem lesz kegyelem. :-P

Ha újra "irányba"állunk, úgy megpakolom az eladási oldalt újabb adagokkal, hogy kifutnak ezek a ficsúrok még a világból is. :-)