Re: .........
BudFox Előzmény: #443370Pedig a Batman hangtalanul repül :D
imádom ezeket a rajzokat :-)) Hathor a shortos grafikonon sosem elég alacsony a célár de azért már van fejlődés :-))9
no komolyra véve..ezek után a hírek után csak jön lefelé is hétfőn... mert akkor aztán lesz itt ne mulass.