Re: .........
Hathor Előzmény: #443355Ja! És a napos, 15perces chart kisértetiesen ugyanaz! Mondhatnám teljesen.. háromszög letörések, záaszlók, abból elliottok fel, fordított fej-váll jellegek ,-)
Szép. mellé jön a sok mélybe csúszó hír.
Koszto papa:
" Államcsőd? Bankválság? Erre csak egy válasz létezik: Sok hűhó semmiért"
,-)