Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

Hathor Előzmény: #443355

Ja! És a napos, 15perces chart kisértetiesen ugyanaz! Mondhatnám teljesen.. háromszög letörések, záaszlók, abból elliottok fel, fordított fej-váll jellegek ,-)

Szép. mellé jön a sok mélybe csúszó hír.

Koszto papa:

" Államcsőd? Bankválság? Erre csak egy válasz létezik: Sok hűhó semmiért"

,-)