Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: .........

BudFox Előzmény: #443355

jók a grafikonok...most meg ugye itt van ez a leminősítés....vajon hogyan reagálnak rá a befektetők ?

mert ugye a Fitchnél voltunk egyedül stabil kilátással, és most ez is rontotta negatívra.

Nem gondolják -e úgy a befektetők, hogyha a Fitch negatívra változtatott, akkor a másik kettő minősítő már eleve leminősíteni fog, hisz ök már eddig is negatív kilátást adtak Magyarországnak ?