Re: .........
BudFox Előzmény: #443355jók a grafikonok...most meg ugye itt van ez a leminősítés....vajon hogyan reagálnak rá a befektetők ?
mert ugye a Fitchnél voltunk egyedül stabil kilátással, és most ez is rontotta negatívra.
Nem gondolják -e úgy a befektetők, hogyha a Fitch negatívra változtatott, akkor a másik kettő minősítő már eleve leminősíteni fog, hisz ök már eddig is negatív kilátást adtak Magyarországnak ?