Re: .........
Hathor Előzmény: #44335215perces elliottom.
http://postimage.org/image/5gq0ge7cp/full/
És amit rajzoltam reggel ugyanezzel a kifutással:
http://postimage.org/image/qrast90gv/full/
mindegy, nem voltam 350körül volt, amikor itt voltam 1után.
Csiszolódik a gyémánt ,-DD
-------------------------------
Egyébként Frontin, nekem nagyon tetszenek a Te meglátásaid is, és jók a rajzaid is! Nyomjad ahogy a csövön kifér, mert engem érdekelnek! Gratulálok neked is hozzájuk.
Kellemes hétvégét!