Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: .........

Hathor Előzmény: #443352

15perces elliottom.

http://postimage.org/image/5gq0ge7cp/full/

És amit rajzoltam reggel ugyanezzel a kifutással:

http://postimage.org/image/qrast90gv/full/

mindegy, nem voltam 350körül volt, amikor itt voltam 1után.

Csiszolódik a gyémánt ,-DD

-------------------------------

Egyébként Frontin, nekem nagyon tetszenek a Te meglátásaid is, és jók a rajzaid is! Nyomjad ahogy a csövön kifér, mert engem érdekelnek! Gratulálok neked is hozzájuk.

Kellemes hétvégét!