Re: .........
Hathor Előzmény: #443344Igen ezt írtam én is a napokban.
Ez nem kereskedhető igazán ez az egyik nap beverjük OTPt 7%kal, másnap megtépjük, harmadik nap megint beverjük, negyedik nap megvesszük. Nem könnyű.
16500as ellenállás azért jelzett valamit. Visszaolvasva a shortosok is írták, Te is 14.28kor, hogy MOL 17K lehet, OTP 3100. Meg is lett, nem hittél magadnak sem.
Reggeli elliotttom is felmutatott 16500felett, alatta visszafordulva kettős topot 16500ról. Felment kivitte, azt a 15perces elliottot nem is néztem, de a nagy elliottban naposon akár hármas hullám is indulhatott. Ezeke ellen szólnak a leminősítések, viszont a sok állami felvásárlás ezen a szinten megálljt parancsolnak nekem az esésben. összekanalzzák a remegőktől a papírokat.
Napos elliott kép: