Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

Hathor Előzmény: #443335

Hát itt nem sok mindent tudtam meg ahogy visszaolvastam, még jó hogy hallgattam a rádiót a kocsiban, így képben vagyok mi történt.