Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

Hathor Előzmény: #443326

Sziasztok,

el kellett ugranom fél kettőkor, aztán most értem vissza. Látom vissza kell olvasnom, a történéséket.