Re: .........
Csilla76 Előzmény: #443299na, lehet gyúrni a két kontival a leminősítésre..megint azért tépték meg a buxot, hogy aztán hétfőn még mélyebbre tudják küldeni? megint a szemünk előtt trükköztek. a forinttal is az utolsó fél órában. a fenébe.