Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: .........

Frontin Előzmény: #443166

Én egyelőre a mai napra gondoltam. Természetesen eltudom képzelni hogy 5-10%-ot korrigáljon, akár már jövő héten. Ha meg úgy érzed, hogy az Otp esése mögött csak rémhírek állnak, akkor szerintem csukott szemmel jársz a világban. Persze érthető hogy miért vársz emelkedést, ugyan azért amiért én csökkenést, akarva akaratlanul a pozi és a reménykedés beszél sokszor az emberből. Mondjuk a magam részéről chartok alapján kereskedek, ezzel próbálom tudatosabbá tenni az ügyködésemet, nem nagyon foglalkoztatnak a hírek, lévén nem vagyok közgazdász, nem is tudom mindegyiket a helyén kezelni, értelmezni. Mindjárt megszólalnak a tech elemzés ellenzői, hogy erre csak azért van szükség, hogy az ember a saját elképzeléseit igazolhassa. Én ezt nem így gondolom.