Re: .........
Joker Előzmény: #443074A mai napra gondolsz, vagy jövő hétre? Úgy gondolod, hogy 20%-os OTP esésre -ami mögött csak rémhírek álltak- nem tud monjuk csak 5-10%-ot visszakorrigálni a papír? Jövő héten adja ki a csombos jelentését, gondolod elötte ilyen szinteken a vevők nem fognak megjelenni?