Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #442803Azt mondom sokféleképpen lehet művelni a témát, egy dolog a lényeg az eredmény.
Nagyon egyszerű számítást elvégzel. Mennyi ideje nyomhatják itt a fórumon a polgártársak átlagban ? Legyen 5 év.
Elmúlt 5 év kockázatmentes banki kamata legyen 50% körül kamatos kamattal, lehet picit kevesebb. Akkor ha valakinek az 5 évvel ezelőtti kezdőtét 150%-a áll a számláján akkor nem csinált semmit, éppen 0 a produkciója.
Na egy olyan kimutatást megnéznék, hogy azt itt regisztrált párszáz emberből hány embernek lehet ennél több pénz a számláján. Tippelnék egyet , ha 10% nál több meglepődnék. :)
Hány olyan lehetett aki igen komoly hozamot ért el akár több 100%-ot 5 éves távon? 5-10 koponya?
Mennyit kerestek a brókerek? A legkisebb kereskedőn is legalább 10 millát jutalékban.