Re: nincs cím
kelvin Előzmény: #442802Ez mind szép és jó, de nem volt ekkora infóáramlás és a piac sem volt ennyire szofisztikált.
De tény, ahogy a jelenkor futbalistáit sem úgy a jelen tradereit sem lehet összehasonlítani az utókoréval, illetve a múlt nagy trédereivel.
Bár sztem mostanság nincs olyan fiatal feltörekvő, mint akkoriban. Nics ifjú Soros, nincs ifjú Buffet és nincs ifjú Kosztó vagy Rodgers sem. Más a világ mások a lehetőségek.
De főleg mások vagyunk mi is.