Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #442802

Ez mind szép és jó, de nem volt ekkora infóáramlás és a piac sem volt ennyire szofisztikált.

De tény, ahogy a jelenkor futbalistáit sem úgy a jelen tradereit sem lehet összehasonlítani az utókoréval, illetve a múlt nagy trédereivel.

Bár sztem mostanság nincs olyan fiatal feltörekvő, mint akkoriban. Nics ifjú Soros, nincs ifjú Buffet és nincs ifjú Kosztó vagy Rodgers sem. Más a világ mások a lehetőségek.

De főleg mások vagyunk mi is.