Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #442737

Kosztó papának olvastam pár könyvét. Kb ennyi is volt a mondandója amit idéztél. Kilehet egésziteni addig jár a korsó..... meg hasonló kategória. Szvsz ő is jót röhögött mikor megtudta mekkora példányszámban kapkodják a könyveit. Nem akarom bántani. Számomra nem sok használható infó volt bennük. Csupa olyan amit az emberfia maga is meglát. Azt azért nem árthat tudni hogy nem a részvény kereskedelemben gazdagodott meg hanem kötvényeken. Azt is érdemes figyelembe venni milyen pályán volt a világgazdaság a mű születéskor. Különben csunyán ráfaraghatunk az ideje mult tanácsokra.