Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #442731Már nem szerkesztek, mert elmegy az írás.
Koszto papa is azt írta. Amíg kétszer nem bukja el az ember a tőkéjét a tőzsdén, addig nem igazi tőzsdés.
Nem az a menő aki szétkeresi magát, hanem aki elbukta pénzét, és nem fordult el a piactól, és 10év múlva is talpon van, és élvezettel figyeli a piacot, próbálja megjátaszani azt.
Van hogy egyik ember ma keres jövőre elbukja, van aki ma bukja el, de jövőre visszakeresi, van aki hosszúba később hozza vissza. Egy a lényeg, talpon tudj maradni!