Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #442731

Már nem szerkesztek, mert elmegy az írás.

Koszto papa is azt írta. Amíg kétszer nem bukja el az ember a tőkéjét a tőzsdén, addig nem igazi tőzsdés.

Nem az a menő aki szétkeresi magát, hanem aki elbukta pénzét, és nem fordult el a piactól, és 10év múlva is talpon van, és élvezettel figyeli a piacot, próbálja megjátaszani azt.

Van hogy egyik ember ma keres jövőre elbukja, van aki ma bukja el, de jövőre visszakeresi, van aki hosszúba később hozza vissza. Egy a lényeg, talpon tudj maradni!