Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #442742

OTP egy az egyben lekövette a futikat, annyi történt vele. A többi meg áll ott ahol volt.

Richter, MOL fordított fej vállon.

Mtelben vol 498körül a nyakvonal az fölött van. Ma nem néztem chartját.

OTP pincsiként le fel megcsinálta a kinti zászlót, és a kinti dupla top tetőről fordult le az is.

Sp letörte a nyakvonalat, DAX még pont nyakvonalon.