Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #442742OTP egy az egyben lekövette a futikat, annyi történt vele. A többi meg áll ott ahol volt.
Richter, MOL fordított fej vállon.
Mtelben vol 498körül a nyakvonal az fölött van. Ma nem néztem chartját.
OTP pincsiként le fel megcsinálta a kinti zászlót, és a kinti dupla top tetőről fordult le az is.
Sp letörte a nyakvonalat, DAX még pont nyakvonalon.