Re: nincs cím 2011. november 10. 16:36 kelvin Előzmény: #442737 Sanyi ne legyél már megsértődve, mert valamit nem tudtál. Te meg tudsz olyanokat amit más nem. OTIt közben szétadják a többi semmi :)