Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #442737

Sanyi ne legyél már megsértődve, mert valamit nem tudtál. Te meg tudsz olyanokat amit más nem. OTIt közben szétadják a többi semmi :)