Re: nincs cím 2011. november 10. 16:43 Ibiza Előzmény: #442737 "Nem az a menő aki szétkeresi magát, hanem aki elbukta pénzét,..." :) értem én csak jól jön ki.. azért az is menő aki minden befektetésből jól jön ki.. elvileg lehetséges..