Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #442737

"Nem az a menő aki szétkeresi magát, hanem aki elbukta pénzét,..." :)

értem én csak jól jön ki.. azért az is menő aki minden befektetésből jól jön ki.. elvileg lehetséges..