Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #442694

Ezen jót nevettem:D Nem értek egyet de ez igy van rendjén:-) Számomra az a jó tréder akinek a számlája gyarapszik nyer, aki veszit az a rosztréder. De mivel egymásnélkül nem létezhetnek igy örülök minden rosztrédernek. Minél rosszabb valaki annál könnyebben áramlik ki a zsebéből a LÉ! Végül is az esélyeik egyenlőek mindenki önszántából dönt mikor lép, a piac a fülébe sugja titkot:-)