Re: fd 2011. november 10. 15:36 BudFox Előzmény: #442637 16.480 volt a csúcs....eddig. ha nem viszik ki megint a tetőt, és lesz esés.akkor ez volt a 2. pont szerintem egy eső Elliotban..de majd Hathor is átnézi