Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

BudFox Előzmény: #442637

16.480 volt a csúcs....eddig.

ha nem viszik ki megint a tetőt, és lesz esés.akkor ez volt a 2. pont szerintem egy eső Elliotban..de majd Hathor is átnézi