Re: fd 2011. november 10. 15:10 kelvin Előzmény: #442631 Te is tudod, hogy ilyenkor nagy a volatilitás! Válság van nem kérdés, de hozzátartozik hogy le 5% fel 5% egyik napról a másikra megtörténhet. ---> Erről szól a válság trade. Lovagolni kell!