Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

kelvin Előzmény: #442631

Te is tudod, hogy ilyenkor nagy a volatilitás!

Válság van nem kérdés, de hozzátartozik hogy le 5% fel 5% egyik napról a másikra megtörténhet. ---> Erről szól a válság trade. Lovagolni kell!