Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #442539

Sikeres tradelők nem írogatnak fórumon.

Na persze vannak kivételek biztos.

És nem mindenki nyer. A sikeres tradelők is vétenek lehet több rövidebb veszteséges üzletet, mint kevesebb hosszabban kifutó nyereségs üzletet.

Nem ez a lényeg, hogy mindig nyer az ember, vagy mindig veszít.

Hanem, hogy más azzal miért veszít, ha én átveszem a nyereségbe lezárt longját, vagy shortját.