Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #442539Sikeres tradelők nem írogatnak fórumon.
Na persze vannak kivételek biztos.
És nem mindenki nyer. A sikeres tradelők is vétenek lehet több rövidebb veszteséges üzletet, mint kevesebb hosszabban kifutó nyereségs üzletet.
Nem ez a lényeg, hogy mindig nyer az ember, vagy mindig veszít.
Hanem, hogy más azzal miért veszít, ha én átveszem a nyereségbe lezárt longját, vagy shortját.