Re: nincs cím
Rozsdáskilincs Előzmény: #442534Javithatatlanok vagytok:D A tőzsdén mindenki nyer:D De akkor ki a fene az a kb 90% aki veszit és miért!? Nem hallom a sok siker sztorit. :-)
Javithatatlanok vagytok:D A tőzsdén mindenki nyer:D De akkor ki a fene az a kb 90% aki veszit és miért!? Nem hallom a sok siker sztorit. :-)