Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #442534

Javithatatlanok vagytok:D A tőzsdén mindenki nyer:D De akkor ki a fene az a kb 90% aki veszit és miért!? Nem hallom a sok siker sztorit. :-)