Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #440988

Igen, ezt nézem én is, hogy ennek kivételével talán mindenhol volt nagy kötés.

Nincs kizárva, 518 ezer db a mai forgalom, de az államnak ennél jóval több van. Remélem, hogy időben lépnek, mert ha háromszorosára duzzad a darabszám a hígítás miatt, még kevesebb esélyük lesz kivágni. Ez egy olyan megörökölt csomag, amiből nem sok pénzt fognak látni ahhoz képest, amennyit ért akkor, amikor hozzájuk került.