Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #440956

most olvastam odaát, hogy voltak ezek a csillagos kötés, szinte minden mynp-vel érintett papírban.. csak itt nem... lehet matolcsy kitömte a kisbüfiket? netán emiatt volt a felhúzás?