Re: nincs cím 2011. november 7. 10:05 zeeh_ Előzmény: #440951 Valamennyire vissza fog menni. A nyári rallyban is volt a tetőzés után KV szünet mindkét irányban napokon át, persze nem egy nap mindkettő.