Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #440951

Valamennyire vissza fog menni.

A nyári rallyban is volt a tetőzés után KV szünet mindkét irányban napokon át, persze nem egy nap mindkettő.