Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #440949

ilyen gyalázatos kezdés után nem tudom hogyan akarják majd eladni azokat...

azért aki reggel kapott 295-ön, az biztos nagyot nézett a 219-es 40k-s eladói oldal láttán....

most mi a fene van? visszahúzzák?? akkor jól kiráztak... de sebaj. ez is pénz :)