Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #440947

Lesz benne limbó hintó pár napig, az biztos.

Addig szabad benne ülni max. (már ha van ilyen elvetemült), amíg meg nem érkezik a 12 millió db új papír, onnantól az irány egyértelműen adott...

Remélem, az állam elkezdte adagolni most az MNYP pakkot.