Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #440947Lesz benne limbó hintó pár napig, az biztos.
Addig szabad benne ülni max. (már ha van ilyen elvetemült), amíg meg nem érkezik a 12 millió db új papír, onnantól az irány egyértelműen adott...
Remélem, az állam elkezdte adagolni most az MNYP pakkot.