Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #440939kösz; mikor visszavonták a 20k-t, egyből készítettem az eladást 250-es árral, hogy tuti kimenjen... qrva nagy mák volt... ennyit az estről; most pihi következik :)
lehet itt kéne venni, hátha nap végén megint felsőn lesz, de nem merek :))
majd pár nap múlva, ha csillapodtak a kedélyek...