Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #440939

kösz; mikor visszavonták a 20k-t, egyből készítettem az eladást 250-es árral, hogy tuti kimenjen... qrva nagy mák volt... ennyit az estről; most pihi következik :)

lehet itt kéne venni, hátha nap végén megint felsőn lesz, de nem merek :))

majd pár nap múlva, ha csillapodtak a kedélyek...