Re: nincs cím
gerzion Előzmény: #439804Hétfőn jön a 3. rés?
Résen kell lenni :)
A múltkori fel körben nem adtam al a "régi 50", azaz 500-ról lévő pakkomat.
Naposon extrémen túlvett, na és 3. rés várható,
de hetesen ( és havi felbontáson) mintha hosszabb távú fordulat jeleit vélném felfedezni.
Vmi értelmes jó tanácsot olvasnék.