Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

gerzion Előzmény: #439804

Hétfőn jön a 3. rés?

Résen kell lenni :)

A múltkori fel körben nem adtam al a "régi 50", azaz 500-ról lévő pakkomat.

Naposon extrémen túlvett, na és 3. rés várható,

de hetesen ( és havi felbontáson) mintha hosszabb távú fordulat jeleit vélném felfedezni.

Vmi értelmes jó tanácsot olvasnék.