Re: nincs cím 2011. november 4. 0:12 Ibiza Előzmény: #440204 Apám, megházasodom! - mondja a zsidó fiú otthon. - Na végre, édes fiam. Már épp ideje volt. És kit veszel el? - A Bélát! - Dehát az nem is zsidó!