Re: nincs cím 2011. november 4. 0:12 Ibiza Előzmény: #440203 Két zsidó ügyvezető igazgató beszélget - Te fizetsz az embereidnek? - Én nem. - Én sem. És bejárnak? - Be. - Az enyéim is. - Te, nem kéne ezektől belépődíjat szedni?