Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #440202Józsi elviszi a kutyát a rabbihoz...
Kohn jelenti a rabbinak, hogy szeretné eltemettetni a rottweilerét.
Rabbi felháborodik: - Mit képzel, gójokat sem temetünk, nemhogy kutyát!!! Menjen a katolikus paphoz!
Kohn az ajtóból visszafordulva: - Azt hittem jól jönne az a kétszázezer temetési adomány...
Rabbi: - Állj meg fiam, hogy is hívják a megboldogultat: Róth Weiler?!