Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #440202

Józsi elviszi a kutyát a rabbihoz...

Kohn jelenti a rabbinak, hogy szeretné eltemettetni a rottweilerét.

Rabbi felháborodik: - Mit képzel, gójokat sem temetünk, nemhogy kutyát!!! Menjen a katolikus paphoz!

Kohn az ajtóból visszafordulva: - Azt hittem jól jönne az a kétszázezer temetési adomány...

Rabbi: - Állj meg fiam, hogy is hívják a megboldogultat: Róth Weiler?!