Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #429239

Lesz még 5 Ft is régi áron, ha a szállítók megkapják a papírokat. Ott lesz majd csak versenyöntés igazán.