Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kosami Előzmény: #429231

Szégyen ez a papír. Régi árfolyamon 15 forint. Hát nem irigylem azokat akik benne maradtak Áldom az eszem ill,a kezem hogy eladtam .