Re: nincs cím 2011. szeptember 16. 23:45 Bendeguz Előzmény: #423524 Nekem ez túl lakodalmas. Ki volt ez az ember, hogy ennyire komálod? Csak pár szóban, hogy ne kelljen gúgliznom :)