Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #423524

Nekem ez túl lakodalmas. Ki volt ez az ember, hogy ennyire komálod? Csak pár szóban, hogy ne kelljen gúgliznom :)