Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sumér harcos Előzmény: #423515

mikor 3 évig vadásztam,ki játszotta el az Akácos út cimű klasszikus nótát gitárral,bexarás stilusban?

hát ő volt....1983-ban vitte lemezre...