Re: nincs cím
Sumér harcos Előzmény: #423515mikor 3 évig vadásztam,ki játszotta el az Akácos út cimű klasszikus nótát gitárral,bexarás stilusban?
hát ő volt....1983-ban vitte lemezre...
mikor 3 évig vadásztam,ki játszotta el az Akácos út cimű klasszikus nótát gitárral,bexarás stilusban?
hát ő volt....1983-ban vitte lemezre...