Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #422091

Egy kalappal!

Tolvajrészvényekhez én már nem nyúlok, buktam velük rendesen, eltart még jó ideig, mire sikerül ledolgozni, főleg ekkora phos piacon, mint a BÉT.