Re: nincs cím 2011. szeptember 14. 13:03 zeeh_ Előzmény: #422091 Egy kalappal! Tolvajrészvényekhez én már nem nyúlok, buktam velük rendesen, eltart még jó ideig, mire sikerül ledolgozni, főleg ekkora phos piacon, mint a BÉT.