Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #422083

erre gondoltam én is; ezért dobtam reggel az otp-t és vettem újra T-papírt; hátha rádobnak a névértékre +10-15%-ot, hogy a piac lássa a cég iránti bizalmat.. új seprű.. ugye... :)