Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #422068

Tőkeemelés nem lesz névérték alatt, így benne volt, hogy visszahúzzák 200 fölé.

Bottal sem piszkálom, ráadásul még forgalom sincs benne. 5 misi nudli.