Re: nincs cím 2011. szeptember 14. 12:53 zeeh_ Előzmény: #422068 Tőkeemelés nem lesz névérték alatt, így benne volt, hogy visszahúzzák 200 fölé. Bottal sem piszkálom, ráadásul még forgalom sincs benne. 5 misi nudli.