Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #421640Nem kell mindent elhinni. Főleg, amikor megrendelésre írnak cikkeket egyes médiákban valamelyik celebről, mert "muszáj" róluk írni valamit. Tényleges bulvár média ebben az országban szinte nincs, megrendelésre írt cikkekből viszont annál több van, mert valakit éppen sztárolni kell, fel kell húzni, hogy továbbra is eladható legyen a celebimádó nagyközönség számára. Rühellem a celebeket, java részük egy tehetségtelen nulla és ezek véleménye számít ma ebben az országban. Nem gyengén lebutították, elkorcsosították az emberek értékítéletét a kertévék, elsősorban a retek és a telaviv2.
Ettől persze lehet, hogy ez a magyar-izraeli kettős állampolgár tényleg ennyire hülye volt, hogy bebukta a Szigetet, de ez az ő baja.