Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Zotya32

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/vv-laci-egy-het-alatt-hatmilliot-bukott-2064469

nem csak az est média részvénnyel lehet bukni.... a Maseratis lehúz mindenkit :))

"Csak maga a stand felállítása egymillió-hatszázezerbe került, mellé a karszalagok újabb egymillióba. Emellett ki kellett fizetnem a béreket, az egymilliós árukészletet, áramot, meleg vizet, pénztárgépet, és egy halom egyéb kiadásra is elment a pénz. A forgalom viszont annyira gyenge volt, hogy nemhogy nullán, de veszteségesen sikerült zárnunk a hetet, úgyhogy újabb 5-6 milliót veszítettem. Azt hiszem, ez volt a tanulópénz, jövőre okosabbak leszünk. "